Свет

Свет

Мараја Кери среде скандал !

Пејачката Мараја Кери среде скандал. Поранешната менаџерка ја тужи пејачката за сексуално злоставување. Како што наведува Стела Булочников Стоплер, споменатата менаџерка, популарната пејачка пред неа…

Свет

( ФОТО ) Нема да го препознаете: Вака изгледа телото на Џастин Бибер по 100 часа тетовирање !

Канадскиот пејач Џастин Бибер е голем љубител на тетовирање, а сега на обожавателите им покажа фотографија на која се гледаат неговите тетоважи што му ги…