На Ријана и здосадија момците

June 4, 2018 Ljupco Andreski 0

Поп пејачката Ријана повеќе не е во врска со саудискиот бизнисмен Хасан Џамил, пишуваат американските медиуми бидејќи Ријана решила да ја прекине љубовната врска, а […]

Ники Минаж во врска со Еминем?

May 27, 2018 Ljupco Andreski 0

Американската рап пејачка Ники Минаж ги потврдила гласините на медиумите дека е во љубовна врска со популарниот рапер Еминем. 35-годишната музичарка најавила нова песна на […]