No Image

СИА ПОСВОИ ДВЕ 18 ГОДИШНИ МОМЧИЊА

May 21, 2020 Jasna Stojanoska 0

Австралиската пејачка Сиа (44) посвоила две момчиња во тинејџерските години. Таа ги изненади фановите кога неделава откри дека посвоила две 18-годишни момчиња минатата година. „Тие […]

РИЈАНА ДОНИРА ПЕТ МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА БОРБАТА ПРОТИВ КОРОНАВИРУСОТ

March 23, 2020 Jasna Stojanoska 0

Поп ѕвездата Ријана донира пет милиони долари за глобалната борба против пандемијата на коронавирусот. Парите ќе бидат обезбедени преку нејзината непрофитна фондација „Клара Лајонел“. „Со […]