Деми Ловато е во стабилна состојба по хоспитализирањето поради предозираност

July 25, 2018 Jasna Stojanoska 0

Латиноамериканската поп-пејачка Деми Ловато е во стабилна состојба, контактибилна и опкружена со семејството, по хоспитализирањето завчера откако наводно се предозирала, соопшти нејзиниот портпарол. – Деми […]

Кети Пери во депресија

July 23, 2018 Jasna Stojanoska 0

Кејти Пери паднала во депресија поради релативно лошата продажба на последниот нејзин студиски албум „Witness“ од 2017 година. Тој ја достигна продажбата од 180.000 примероци, […]