Џеј Ло ѕвезда на MTV наградите

August 21, 2018 Jasna Stojanoska 0

Вечерта која сите ја очекуваа се случи синоќа во Њујорк, кој беше домаќин на манифестацијата по повод доделувањето на видео музичките награди на MTV. Стилски облечени […]

Селин Дион има нова љубов

August 15, 2018 Vesna Bastovanska 0

Славната пејачка Селин Дион  пред две години се соочи со тежок период во нејзиниот живот, бидејќи нејзиниот сопруг Рене Анжели почина, но сега очигледно повторно […]