Џеј Ло падна среде концерт

September 24, 2018 Vesna Bastovanska 0

Џенифер Лопез минатиот викенд одржа концерт во Лас Вегас и освен на нејзините песни и танцување, обожавателите ќе се сеќаваат на овој настап поради уште […]

Бившата тапанарка ја обвинува Бијонсе за црна магија, шпионирање и убивање миленици

September 23, 2018 Vesna Bastovanska 0

Кимберли Томсон, бившата тапанарка која седум години соработуваше со мегапопуларната Биојнсе, ја обвини светската поп дива дека се служи со црна магија, прислушување и убиство […]

Љубовниот живот на Шер

September 19, 2018 Vesna Bastovanska 0

Американската пејачка и актерка Шер призна дека своевремено имала кратка романса со колегата Том Круз. Тие се запознале на венчавката на Шон Пен и Мадона.

Тејлор Свифт добивала закани

September 18, 2018 Vesna Bastovanska 0

Познатата пејачка Тејлор Свифт, конечно, издејствува судска забрана за приоѓање обожавател кој ја следи веќе две години  ѝ испраќа заканувачки писма.