Џеј Ло падна среде концерт

September 24, 2018 Vesna Bastovanska 0

Џенифер Лопез минатиот викенд одржа концерт во Лас Вегас и освен на нејзините песни и танцување, обожавателите ќе се сеќаваат на овој настап поради уште […]

Бившата тапанарка ја обвинува Бијонсе за црна магија, шпионирање и убивање миленици

September 23, 2018 Vesna Bastovanska 0

Кимберли Томсон, бившата тапанарка која седум години соработуваше со мегапопуларната Биојнсе, ја обвини светската поп дива дека се служи со црна магија, прислушување и убиство […]