ОБОЖАВАТЕЛКА КОН АДЕЛ: КАКО ДА МУ ОБЈАСНАМ НА МОЕТО ДЕТЕ ДЕКА НЕ ЛИЧИШ НА СЕБЕ?

August 6, 2020 Jasna Stojanoska 0

Една од најпознатите пејачки во светот, англиската пејачка Адел во последните неколку месеци ослабе повеќе од 50 килограми и денеска изгледа навистина непрепознатливо, а тоа […]

Џеј Ло во опуштено издание

August 4, 2020 Jasna Stojanoska 0

Навикнати сме Џенифер Лопез да ја гледаме во разни изданија во кои ги истакнува своите облини и атрибути. Меѓутоа, овојпат латино дивата на својот „Инстаграм“ […]