Северина на масажа (ФОТО)

August 26, 2019 естрадаплус 0

Хрватската пејачка Северина објави жешки фотографии пред заминувањето на масажа , каде таа е облечена во костум со леопард принт . Фотографијата меѓу фановите предизвика […]

Се омажи Јована Јакимова

August 3, 2019 Vesna Bastovanska 0

Младата пејачка Јована Јакимова која долго време е женски вокал на  групата “Екстра бенд” од Битола, викендов го кажа судбоносното “да”. Во преубава бела венчаница, […]

Туше одкрива која е атрактивната девојка во неговиот спот “Прашај ги свирапите”

April 19, 2019 Jasna Stojanoska 0

Во неодамнешното гостување во ИН продукција Благојче Стојановски Туше ни откри повеќе информации околу последниот видео запис што го направи за песната насловена “Клета судбина” […]