Мојот свршеник и татко ми се колеги на работа, делат една канцеларија. Ретко одам кај нив бидејќи некако татко ми се срами кога сме тројца заедно иако татко ми никогаш не кажал ништо лошо за мојот вереник

September 19, 2021 естрадаплус 0

Чудно, бидејќи татковците не сакаат едно момче, татко ми само го обожаваше моето момче. Искрено се гордеев со себе бидејќи знаев како да изберам за […]

Веќе неколку месеци размислувам да раскинам со девојка ми, не ја сакам повеќе, а таа денес ми рече дека е БРЕМЕНА и дека треба да ја забрзаме свадбата

September 19, 2021 естрадаплус 0

Заедно сме пет години и навистина планиравме да се венчаме, но јас не ја сакам … сакам нешто друго, нешто ново во животот. Веднаш и […]

Тој не бира дали е црна или плава: Дедо (63) ја изгубил невиноста во барака, па тврди – „Јас сум професионален љубовник“

September 18, 2021 естрадаплус 0

Исто така, се соочи со одредени притисоци и критики за своја сметка, па побара совет. Анонимен 63-годишен маж ја сподели својата исповед со јавноста и […]

Имам само 18 години, но исто така имам многу, многу искуства со мажи. Отсекогаш го гледав тоа како работа, ми даваат евра, им го давам она што им треба и тоа е, сепак…

September 18, 2021 естрадаплус 0

Пред еден месец се за заљубив во „клиент“. Има над 40 години, оженет, татко на две ќерки кои се помлади од мене, но тоа не […]

Сиромашниот татко ја продава куќа за да му даде пари на синот за студии: Неговите зборови допреа дури и до најтешките срца …

September 17, 2021 естрадаплус 0

Прекрасна и трогателна приказна доаѓа од мало село во планински венец во Тајланд, кога фармер со многу оскудни приходи одлучи да стори сé за да […]

Мојот сопруг е на службено патување овој викенд и решив да ја изненадам мојата најдобара пријателка од младите денови и да ја посетам

September 17, 2021 естрадаплус 0

Живее од другата страна на градот, околу 20 минути возење и ја оставив ненајавена денес. Немав идеја што ќе доживеам. Кога за ranвонив на вратата, […]