Цеца има помлад имиџ

August 7, 2018 Vesna Bastovanska 0

Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ  ги израдува своите фанови со нова фотографија на Инстаграм на која покажа дека годините навистина ништо не и можат.

Карлеуша цела се покри со тетоважа

August 6, 2018 Vesna Bastovanska 0

Не е тајна дека поп-пејачката Јелена Карлеуша обожава да е во центарот на вниманието, во кое најчесто се наоѓа поради скандалозното однесување или провокативните фотографии.