Аца Лукас има нова девојка

February 26, 2018 Vesna Bastovanska 0

Фолк-ѕвездата Аца Лукас (49) пред неколку месеци се раздели со Соња Вуксановиќ, а неговото срце неодамна го освои русокоса од Бања Лука, плејбој-зајачицата Божана Вујиновиќ.

Повторно е Јаховиќ

February 26, 2018 Vesna Bastovanska 0

Пејачката Емина Јаховиќ која што пред некое време се разведе од нејзиниот сопруг турскиот пејач Мустафа Сандал, реши да го избрише презимето Сандал и да […]