Наташа Беквалац стана мајка!

March 1, 2018 Ljupco Andreski 0

Наташа Беквалац, стана мајка. Таа се породи со царси рез, а на свет донесе ќеркичка. Спрските медиуми пренесуваат дека на породувањето присуствувал и нејзиниот сопруг […]

Аца Лукас има нова девојка

February 26, 2018 Vesna Bastovanska 0

Фолк-ѕвездата Аца Лукас (49) пред неколку месеци се раздели со Соња Вуксановиќ, а неговото срце неодамна го освои русокоса од Бања Лука, плејбој-зајачицата Божана Вујиновиќ.

Повторно е Јаховиќ

February 26, 2018 Vesna Bastovanska 0

Пејачката Емина Јаховиќ која што пред некое време се разведе од нејзиниот сопруг турскиот пејач Мустафа Сандал, реши да го избрише презимето Сандал и да […]