Го држи за рака починатиот татко – објавена фотографија од Синан која го расплака регионот

June 2, 2018 Jasna Stojanoska 0

Синан Сакиќ почина вчера рано наутро по долго и тешко боледување, а неговото семејство е неутешно и скршено за загубата. Неговата ќерка Џуклица објави фотографија […]