Балкан

Балкан

Пукна двегодишната врска од Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ?!

Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ пред разделба. “Неможат да ги усогласат обврските и плановите.”-вели извор близок на пејачката. Во последно време Рада Манојловиќ и  Харис…

Балкан

Да не им веруваш на очите: Марија Шерифовиќ нашминкана !

Марија Шерифовиќ при неодамнешното гостување во емисија кај Тијана Дапчевиќ, се појави нашминкана. Нејзините следбеници на Инстаграм коментираа дека изгледа прекрасно. Популарната српска поп-пејачка Марија…

Балкан

Дара Бубамара брзо го преболи Поршето-пејачката се поднови со „ѕвер“ вреден цело богатство

Со парите од големиот концерт кој го одржа во Белград, Дара Бубамара се поднови со нов автомобил. Таа своето порше го замени со мерцедес кабриолет….