Марија Шерифоиќ слави со денови,а сега пред нејзе е важна одлука,бара помош од фановите

July 18, 2018 естрадаплус 0

Кучето на Марија Шерифовиќ стана татко,а пејачката тоа го славеше со денови.Но како што дојде време  наследникот да добие име,Марија ги ангажираше сите блиски,па и […]

Твојот секс, гадостите, тепачките… – Џоле Џогани и испрати порака на неговата внука во која жестоко ја осудува

July 18, 2018 естрадаплус 0

Луна Џогани се наиде на мета во јавноста, но и во семејството откако започна врска со оженетиот Слободан Радоновиќ. Нејзиниот чичко Џоле Џогани го осуди […]