Балкан

Балкан

Тијана Дапчевиќ го сопре сообраќајот во Белград по долна облека среде улица!

Тијана Дапчевиќ ги изненади своите фанови. Пејачката поради потребите на српски магазин позираше на среде улица по долна облека.  Деновиве сестрите Тијана и Тамара пријатно…

Балкан

На пејачот Ацо Пејовиќ девојка му се заканува дека ќе се самоубие ако тој ја остави!?

Популарноста на пејачите не носи само убави нешта. Доказ за тоа е најновата вест од соседството. Медиумите пренесуваа дека на инстаграм се појавила девојка која…