Здравко Чолиќ отиде на клиника за да се подмлади и заврши на кислород: Ќе биде ставен на специјален медицински третман

September 18, 2021 естрадаплус 0

Чолиќ е феноменален. Го нема некое време, но, се сеќавам кога пред некој месец дојде за прв пат, сите ние бевме воодушевени. Дојде со упат […]

Барала од ЛГБТ заедницата нешто недозволиво – Откриена причината поради која Карлеуша е исфрлена од Парадата на гордоста

September 17, 2021 естрадаплус 0

Карлеуша порано беше кума на гордоста, оваа година беше избрана Наташа Беквалац, а сега е откриено што се случувало зад сцената! Традиционалниот марш на гордоста […]

Милица Тодоровиќ доби голем удар од својата сестра – Направена голема измама врз пејачката – Еве како изгледа сестрата со која повеќе не зборува!

September 17, 2021 естрадаплус 0

Сестрата на Милица Тодоровиќ како и останатите членови на семејството на попларната пејачка, не се експонира во јавност. Сепак, како и обично секогаш големите тајни […]

СЕ ОМАЖИВ НА ПРАЗЕН СТОМАК: Хелена Топаловиќ се налути и призна зошто го крие својот сопруг од јавноста! БРУТАЛНА ПОРАКА (ФОТО)

September 17, 2021 естрадаплус 0

Хелена Топаловиќ на сите им откри дека се омажила, а блесна во бела венчаница со длабоко деколте за која се зборува. кerката на пејачот Милан […]

Милан ми се закануваше со „ново порно видео“, од стрес ослабев на 48 килограми – Северина откри непознати детали за односот со бившиот

September 16, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Северина Вучковиќ неодамна детално ја опиша мрежата на институции и луѓе кои со години и донесле страдања како мајка. Во големото интервју за „Х-Алтер“, […]