Нема влидливи траги од насилство врз телото на Илиевски, велат од Обвинителството

July 7, 2018 естрадаплус 0

Основното јавно обвинителство Скопје соопшти дека ги расветлува причините за смртта на пејачот Влатко Иливески кој синоќа беше пронајден мртов во неговиот автомобил. „Дежурен јавен обвинител од […]