ОВА Е ПОП MОНСТРУМ КОЈ СИЛОВА УЧЕСНИЧКА ВО РЕАЛНО ШОУ: Гаволот во мантија ја нападна Викторија во дворот на црквата!

September 19, 2021 естрадаплус 0

Поранешниот свештеник-монструм Милован Đокиќ од селото Плочица во близина на Ковин с is уште издржува 5-годишна затворска казна за сексуално злоставување на малолетник, и тој […]

Мојот свршеник и татко ми се колеги на работа, делат една канцеларија. Ретко одам кај нив бидејќи некако татко ми се срами кога сме тројца заедно иако татко ми никогаш не кажал ништо лошо за мојот вереник

September 19, 2021 естрадаплус 0

Чудно, бидејќи татковците не сакаат едно момче, татко ми само го обожаваше моето момче. Искрено се гордеев со себе бидејќи знаев како да изберам за […]

Веќе неколку месеци размислувам да раскинам со девојка ми, не ја сакам повеќе, а таа денес ми рече дека е БРЕМЕНА и дека треба да ја забрзаме свадбата

September 19, 2021 естрадаплус 0

Заедно сме пет години и навистина планиравме да се венчаме, но јас не ја сакам … сакам нешто друго, нешто ново во животот. Веднаш и […]

Sвездата на Челзи објави снимка од надзорните камери : „Никогаш нема да можеш да живееш мирно“

September 18, 2021 естрадаплус 0

Тој беше ограбен додека играше натпревар од Лигата на шампионите Четворица крадци организирале грабеж врз куќата на Рис Jamesејмс додека играл натпревар од Лигата на […]

Сопственик на ресторан пред настап на Даниела Темелковска: Дојдете во што поголем број за да можам да ја платам, поскапа е од Карлеуша (ФОТО)

September 18, 2021 естрадаплус 0

Даниела на Фејсбук ги покани сите на својот настап во еден скопски ресторан Камин Кама, а сопственикот на ресторанот музичарот Трајче Толевски, на Фејсбук ја […]