Поранешната на Дарко Лазиќ повторно е бремена – и тоа само седум месеци откако се породи!

На Даниел ова ќе му биде второ, а на Ана трето дете, бидејќи и од бракот со Дарко Лазиќ има ќерка.

Пејачката Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Даниел Недељковиќ ќе добијат уште едно заедничко дете.

Самo седум месеци откако ја добија ќерката Сена, новопечените сопружници открија дека им пристига уште една принова, пишува ТелеграфЏетсет.

На Даниел ова ќе му биде второ, а на Ана трето дете, бидејќи од бракот со Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена.

Ана влегува во трети месец од бременоста, а среќните вести ги дознаа за време на престојот на море.

И двајцата биле пресреќни, а новоста ја споделија само со најблиските од семејството.

Терминот за породување е при крај на март, а полот се уште не се знае бидејќи се уште не направила тест.

Како што пишува ТелеграфЏетсет, според извор близок до парот, тие на Лорена веќе и соопштиле дека ќе добие уште едно братче или сестричка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*