Не сум кукавица: Милица Павловиќ се соблече среде емисија во живо, а тоа како продолжи да гостува ги остави сите подзинати (ВИДЕО)

Српската пејачка Милица Павловиќ за време на гостувањето во емисијата „Амиџи шоу“ направи предизвик кој буквално ќе се зборува уште долго.

Имено Павловиќ доби предизвик да го соблече корсетот откако загуби во играта која ја играше во шоуто.

Пејачката прво го соблече накитот на себе, а потоа водителката и помогна додека таа го соблекуваше горниот дел од облеката.

По ова, пејачката остана топлес прекриена само со розов пешкир.

-Не сум кукавица! Не можам да верувам дека ова го правам. Дали сте сигурни дека од позади нема камера? Ништо не се гледа?, цело време зборуваше пејачката додека се соблекуваше.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*