Пејачката шест месеци живее во страшни болки, а сега е првпат видена во јавноста

Џеси Џеј беше фотографирана од папараците во јавноста откако се збогуваше со фановите на Инстаграм пред неколку недели кога одлучи да го затвори својот профил на оваа мрежа.

Откако одлучи да паузира поради болест и се збогува со своите обожаватели, Џеси Џеј сега за првпат се гледа во јавноста во Лос Анџелес. Профилот сѐ уште не ѝ е згаснат, што ги израдува нејзините милионски следбеници и обожаватели, а папараците ја фотографирале во Западен Холивуд во ресторан со пријателката. Џеси делувала расположено.

Облечена во фармерки и цветна кошула, пејачката изгледаше одморено додека заминувала од ручекот со пријателка, па дури и им се насмевнала на фотографите.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*