Анабела Атијас го покажа вистинското лице во петта деценија од животот

Пејачката и бившата учесничка во „Задруга“, Анабела Атијас наскоро ќе добие внука од нејзината ќерка Луна Ѓогани.

Анабела не крие дека е среќна поради приновата во семејството, а како што изјави во од моментот кога дознала дека ќе стане баба, се’ се променило во нејзиниот живот.

Иако на 46 години ќе стане баба, Анабела изгледа многу младолико за своите години.

Атијас на својот Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа без грам шминка и филтери.

Сигурно во директни пораки добила еден куп позитивни коментари за нејзинот изглед во природно издание.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*