Лејди Гага го бомбардира Инстаграм со соопштенија за изборите во САД

October 20, 2020 Jasna Stojanoska 0

Поп-sвездата Лејди Гага, инаку позната како социјална и политичка активистка, ги „бомбардираше“ своите социјални мрежи со соопштенија за претстојните претседателски избори во САД во последните […]