Ана Николиќ жестоко одговори на написите дека била во затвор кај Раста и правела скандал

Деновиве една од главните теми во регионалните медиуми е апсењето на Стефан Ѓуришиќ Раста поради поседување на наркотици.

Српските медиуми пишуваа дека наводно Ана го посетила Раста во затвор и направила скандал, па наводно му се заканила дека ќе му го одземе старателството над ќерката Тара.

По тој повод се огласи и Николиќ на својот Инстаграм профил.

„Уште една лага, уште 5 тужби. Со вас не може поразлично. Јас се надевам дека и новинарите еден ден ќе одговараат кривчно за секоја напишана лага. Срам да ви е. Треба да станете и да стоите кога ќе го спомнете моето име и зборот „татко“, како и името Раста“, напиша пејачката.

Посетуваме, Ана и Раста се разведоа во 2018 година, а од бракот ја имат ќерката Тара.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*