Бритни ја доби првата судска битка во намерата да се спаси од „заробеништвото“ на татко и

October 16, 2020 Martin Petrevski 0

Бритни Спирс извојува мала победа во борбата да се ослободи од старателството на нејзиниот татко, или „заробеништво“, како што велат нејзините обожаватели кои го започнаа […]

Ана Николиќ жестоко одговори на написите дека била во затвор кај Раста и правела скандал

October 16, 2020 Martin Petrevski 0

Деновиве една од главните теми во регионалните медиуми е апсењето на Стефан Ѓуришиќ Раста поради поседување на наркотици. Српските медиуми пишуваа дека наводно Ана го […]