Како изгледа Кети Пери само еден месец по породувањето?!

Помина нешто повеќе од еден месец откако Кети Пери се породи, а пејачката изгледа феноменално. Таа и актерот Орландо Блум ја дочекаа својата ќерка Дејзи Доув на 27 август.

Сега, таа им се пофали на обожавателите за фотографиите кои го обиколија целиот свет за кратко време, а позитивните коментари само доаѓаа. Таа позираше во ексцентрична комбинација и покажа дека е можно да се врати во форма за многу кратко време по породувањето доколку постои добра волја.

И по раѓањето на нејзината ќерка, Кети остана верна на необични и импресивни комбинации, па освен пофалби за нејзиниот совршен изглед, доби и бројни пофалби на сметка на стајлингот.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*