Цеца ја доби Карлеуша на суд

October 2, 2020 Jasna Stojanoska 0

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е прогласена за невина во Основниот суд во Белград, по приватната тужба поднесена од нејзината колешка – Јелена Карлеуша. Имено, Карлеуша […]