Беше слатка девојка, а потоа се деформираше: Пејачката претера со операциите, а тврди дека само се здебелила

October 2, 2020 Martin Petrevski 0

Пејачката Александра Младеновиќ неодамна беше критикувана за својот изглед, а сега реши да одговори на сите кои и испратија негативни коментари. Таа сега зборуваше за […]

Пријовиќ сјае како дијамант во комбинезон кој оцртува се’ на неа

October 2, 2020 Martin Petrevski 0

Атрактивната пејачка Александра Пријовиќ со линијата на нејзиното тело отсекогаш привлекувала внимание. После бременоста, убавата пејачка успеа да ја врати својата фигура и целосно ужива […]

Сузана Спасовска стана баба

October 2, 2020 Martin Petrevski 0

Познатата фолк-пејачка Сузана Спасовска официјално стана баба. Нејзината ќерка на свет ја донесе малечката Клара. Популарната пејачка оваа вест веднаш ја сподели на социјалните мрежи, […]