Погледнете ја сестрата на Ана Николиќ

Пејачката Ана Николиќ го има братот Марко кој и е голема поддршка во се, а сега ја покажа и сестрата Јелена на која јавно и го честиташе роденден.

Имено, Ана на својот „Инстаграм“ објави фотографија со сестрата и се обрати со следните зборови:

„Среќен роденден на најубавата и најдобрата сестра на светот. Те сакаме јас и Тара“, напиша пејачката. Под објавата веднаш следеа коментари, а многумина истакнаа дека премногу си личат.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*