Како изгледаше Емина Јаховиќ пред пластичните операции?!

За разлика од многу нејзини колешки кои не сакаат да признаат дека подлегнале под нож и направиле корекции, Емина Јаховиќ нема таков проблем.

Таа во една прилика откри дека направила корекции, па дури и се пошегува на своја сметка.

Имено, во една прилика пејачката сподели фотографија стара една деценија на која позира заедно со својот пријател Нино.

„Нино и јас пред 12 години. Пред операција на мојот нос и неговото слабеење“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*