Игор ни на повидок: Северина фатена во „мал круг на големи луѓе“

Хрватската пејачка Северина овој викенд се одлучи да го помине во друштво со своите пријатели, но далеку од очите на јавноста.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своите пријатели далеку од градскиот метеж под која напиша „имам мал круг на големи луѓе“.

Фановите веднаш започнаа да прашуваат дали во овој круг на пријатели се уште е и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, со оглед на тоа дека се уште не е потврдено дали се сеуште заедно или се разделени.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*