Карлеуша го одржа својот прв „корона“ настап во Белград – се танцуваше со маски

September 17, 2020 Martin Petrevski 0

По седуммесечна пауза, Јелена Карлеуша повторно настапи во Белград, поточно на сплавот „Порт“. ЈК провокативно се облече за нејзиниот настап во српската метропола. Таа избра […]