Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ со демант на Инстаграм

Неодамна во јавноста се појави информација дека пејачките Јелена Карлеуша и Рада Манојловиќ се во конфликт околу момчето на Рада, пејачот Харис Берковиќ.

Рада дознала дека Јелена му се додворувала на Харис на едно од снимањата на „Гранд“.

Сепак, се чини дека не е така.

Рада и Харис објавија демант на своите Инстаграм профили на овој начин:

– Лага! Комплетна измислица од А до Ш – напиша Рада, додека Харис имаше шега реакција:

– Знам дека ништо не се случува во оваа корона, но не треба ни да фантазирате – напиша Берковиќ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*