Јелена Карлеуша го леташе нејзиниот авион

Јелена Карлеуша објави фотографии и видео од како управува со авион, а како што е карактеристично за неа, таа објави и видео и самослик со пилотот.

Пејачката Јелена Карлеуша одржа концерт во македонскиот бисер Охрид, па на заминување направи и фотографии за на Инстаграм, само за разлика од претходно, овојпат не беше полугола.

„Горе во облаците“, напиша Јелена и се пофали со својата нова вештина.

Како и секогаш, на објавите таа има многу коментари од обожаватели, а некои од нив, поради новата „вештина“ ја споредија со рускиот претседател Путин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*