ЦЕЦA И ОДРЖА ЛЕКЦИЈА НА ДЕВОЈКА КОЈА ПОСТИРАШЕ НЕПРИМЕРЕН КОМЕНТАР НА ИНСТАГРАМ

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ е активна на социјалните мрежи, а една нејзина објава привлече големо внимание.

Цеца на својот иНстаграм профил објави фотографија за која еден следбеник на оваа социјална мрежа помисли дека позира гола, на што таа жестоко одговори:

– Гола? – напиша една девојка во коментар под фотографијата, на што Цеца одговори:

– Слепа? – напиша фолк дивата со смајли кое плаче од смеа, алудирајќи на тоа дека не е гола и дека јасно се гледа на фотографијата дека носи костум.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*