Ед Ширан стана татко

September 2, 2020 Martin Petrevski 0

Ед Ширан на својот инстаграм-профил објави дека тој и неговата сопруга Чери Сиборн станале родители минатата недела и на ќерката  ѝ го дале името Лира […]