Ги воодушеви сите : На 70 години Неда Украден се соблече по бикини

Пејачката Неда Украден на 16 август полни 70 години, но и без разлика на бројката, таа изгледа прекрасно за своите години.

Имено, Неда се сликала во бикини, а до израз доаѓа нејзината витка линија и како што некој напиша, изгледа како “милион долари“.

– Никој не е совршен! Но, се е поубаво со море и сонце и кога си здрав. Одимеее, одбројуваме… 16.08. премиера „За вистинска љубов“ – напишала Неда.

“ Изгледате подобро отколку некоја од 45 години“, “Секоја чест на изгледот“, “ Вие сте мој идол“, се само дел од коментарите.

Инаку, на овој начин Неда Украден ја најави својата нова песна со наслов „За вистинска љубов“, која излегува точно на нејзиниот роденден.

Погледнете ја фотографијата на која позира во бикини:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*