ИГОР ЈА МОЛИ СЕВЕРИНА ДА ОСТАНЕ СО НЕГО

Медиумите од соседна Србија пишуваат дека Северина решила официјално да се разведе од сопругот Игор Којиќ, и дека сака да ја заврши целата приказна на суд.

Игор наводно ја молел да остане со него и да размисли повеќе за разводот но се чини дека Северина донела одлука и ќе биде тешко за неа да промени нешто. Се тврди дека Игор сакала да дојде кај неа во Загреб пред да разговара, но таа одбила. Извори на српскиот таблоид тврдат дека не постои само еден проблем во нивниот брак, туку неколку , но тоа е секако една од најголемите кавги што се случија за време на карантинот поради коронавирусот во Белград. И таа кавга меѓу двајцата, но и Северина и родителите на Игор, Драган и Оља Којиќ.

И додека медиумите пишуваат за кризата меѓу славните парови, Северина на своите социјални мрежи покажува извајано тело на 49-годишна возраст и објавува фотографии од Сплит, каде престојува веќе некое време и се дружи со пријателите и семејството.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*