Хит снимка од домот на Брена

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ наполни 22 години, а Брена покажа како се слави во нивниот дом.

Бидејќи моментално владее вонредна состојба поради коронавирусот, амбициозниот Виктор овој пат роденденот го прослави дома со најмилите.

Брена, Боба и Виктор носат маски и ракавици како првентива од заштита, но фолк дивата ги насмеа сите со начинот на кој го честиташе роденденот на синот.

Имено, таа на синот му запеа роденденската песна „Happy birthday“, а на крајот со чеканче го удри синот по глава и ги насмеа сите следбенци на социјалните мрежи.

За потсетување, неодамна се појавија гласини дека најмалиот син на Брена размислува да се жени со неговата избраничка Сандра.

View this post on Instagram

Sretan rodjendan🎈💝🎊🎉

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*