Кија Коцкар има ново момче?!

Пејачката Кија Коцкар овие денови во медиумите дава изјава со кои ги покрена шпекулациите дека има ново момче.

Имено, во емисијата „Магазин ин“ изјави дека постои некој во нејзиниот живот кој и се допаѓа, а и таа му се допаѓа на него.

Имено, таа истакна дека испратила порака на свој близок пријател и му признала дека има симпатии кон него, а тој исто така и одговорил дека и се допаѓа.

Тогаш водителката Сања Маринковиќ ја праша Кија дали има ново момче, таа кажа дека не, дека не кажала нешто такво, но водителката истакна дека лаже и честиташе на нејзината нова љубов.

За блиц.рс, Кија откри дали повторно е заљубена.

„Малку се шегувавме во таа емисија. Важно е дека сум среќна, а тоа не мора да биде поврзано со мојот емотивен живот. Искрено, тоа сакам да го задржам за себе“ вели Коцкар.

За потсетување, Кија беше во брак со Слободан Радовановиќ кој ја изневери Кија со Луна Џогани.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*