„Hurricane“ со заштитни маски претставија видео за борба со коронавирусот

March 31, 2020 Jasna Stojanoska 0

Несудените годинешни евровизиски претставнички на Србија, женското вокално трио „Hurricane“  го претстави видеото за „Roll The Dice“.  Членките на популарната група ја посветија оваа песна […]