По шпекулациите за разводот, Северина со една објава им ја затвори устата на хејтерите

February 25, 2020 Jasna Stojanoska 0

Веќе подолг период низ медиумите кружат гласини дека познатата пејачка Северина се разведува од сопругот Игор Којиќ. Имено, овие шпекулации започнаа откако хрватската пејачка на […]