Сите детали за љубовната романса на Ана Николиќ и црногорскиот бизнисмен

February 12, 2020 Jasna Stojanoska 0

Пејачката Ана Николиќ наводно пред два месеци започнала нова љубовна врска со црногорскиот бизнисмен Бошко, а новото момче го запознала претходната година кога купувала врати од него. Имено, […]