Емина повторно во центарот на вниманието

Пејачката Емина Јаховиќ  повторно  се најде во центарот на вниманието особено кај фановите поради еден детаљ на кој сите и се чудат.

Емина е посветена на вежбањето и тренинзите, па така ништо не препушта на случајностите. Таа за време на тренинзите е средена од глава до пети, па дури и се шминка за во теретана.

Фановите тоа веднаш го забележаа и ја запрашаа зошто се плаши да го покаже лицето без шминка на себе?

-Емина што правиш? Ти си природна убавица. Можеш да позираш и без шминка, се само дел од коментарите на нејзиниот Инстаграм профил.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*