Урнебесни фотографии од реакциите на децата по провокативниот настап на Џеј Ло

February 6, 2020 Jasna Stojanoska 0

Џенифер Лопез и Шакира приредија вистински музички спектакл за паметење на овогодишниот Супер Боул. Енергичниот настап на двете диви е најпопуларната тема овие денови на социјалните […]