Фановите удрија по Гвен Стефани

January 29, 2020 Jasna Stojanoska 0

Пејачката Гвен Стефани заедно со сопругот се појави на доделување на „Греми наградите“, а во беж комбинацијата изгледаше беспрекорно. Меѓутоа, нејзините фанови забележаа огромна промена […]