Џеси Џеј повторно сингл

December 23, 2019 Jasna Stojanoska 0

Џеси Џеј и Ченинг Тејтум не се повеќе заедно. 39-годишниот актер и 31-годишната пејачка ставија крај на едногодишната врска. Веста за нивната разделба ја објави […]