Ѕирнете во луксузниот стан на вода на Вики Миљковиќ

Пејачката Вики Миљковиќ неодамна купи лускузен стан во една луксузна населба наречена „Белград на вода“.

Вики на своите следбеници на „Инстаграм“ сподели неколку фотографии од својот стан во кој наскоро треба да се пресели и да започне да живее заедно со своето семејство.

Пејачката прво го покажа балконот кој е поголем од спалната соба, а надвор има мебел и фанстатичен поглед.

Потоа, Вики го снимаше внатрешниот дел на станот и на своите следебници им покажа каква ќе биде декорацијата во четврток кога ќе ги дочека гостите за својата слава „Свети Никола“.

Таа во една прилика истакна дека најдобро е заработените пари да се вложуваат во имот, а во оваа луксузна населба купи дури три стана.

Како изгледа станот на Вики погледнете тука.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*